Cílem našich ubytovacích služeb je uspokojit i nejnáročnější požadavek

Hledáte příjemné prostředí, ve kterém byste se věnovali Vašim koníčkům, odpočinku a střetávání se s novými zajímavostmi? Elixír zábavy, relaxace a poznávání nových podnětů si namíchejte sami. Jeho nerušený průběh Vám zprostředkuje dokonalostí vybavení a služeb provozovatel zařízení, v němž si můžete za naprosto bezkonkurenční ceny pronajmout apartmány lipno. Luxusní vybavení, jehož součástí je vše, […]

Hledáte příjemné prostředí, ve kterém byste se věnovali Vašim koníčkům, odpočinku a střetávání se s novými zajímavostmi? Elixír zábavy, relaxace a poznávání nových podnětů si namíchejte sami. Jeho nerušený průběh Vám zprostředkuje dokonalostí vybavení a služeb provozovatel zařízení, v němž si můžete za naprosto bezkonkurenční ceny pronajmout apartmány lipno. Luxusní vybavení, jehož součástí je vše, co v dnešní době moderní člověk potřebuje a bez čeho se neobejde, Vás bezesporu nadchne.

Doporučujeme návštěvu v zimním i letním období

Jako příjemný doprovod k čistému a skvěle vybavenému ubytování, které si můžete zajistit na adrese objektu s luxusními a komfortními apartmány lipno, získáte bonus věnovat se Vašim sportovním zájmům, poznávání přírody i pozoruhodností přilehlého okolí. V lokalitě jižních Čech, a konkrétně v blízkosti Lipna nad Vltavou, je k dispozici celé spektrum možností, jak naplnit volný čas rodin i s nejmenšími dětmi i obchodních partnerů a týmů spolupracovníků.