Dobrodružství na střeše

Už jste někdy sledovali výstavby nových hal, závodů, bytových staveb, instalaci billboardů v závratné výšce nebo natáčení filmů, kde hrdina se pohybuje na střeše, balkoně, na zdi domu? Také jste byli strachy celí bez sebe? Pracovní či filmový štáb je ale vyzbrojen dokonalou technikou včetně zařízení, jakými jsou právě vysokozdvižné plošiny. Ke korunám stromů […]

Už jste někdy sledovali výstavby nových hal, závodů, bytových staveb, instalaci billboardů v závratné výšce nebo natáčení filmů, kde hrdina se pohybuje na střeše, balkoně, na zdi domu? Také jste byli strachy celí bez sebe? Pracovní či filmový štáb je ale vyzbrojen dokonalou technikou včetně zařízení, jakými jsou právě vysokozdvižné plošiny.

Ke korunám stromů

Díky nim se také dostanete až ke korunám stromů, na fasády, které je třeba opravit nebo ke hromosvodům. Využití plošiny je však daleko širší a vy na ně přijdete tehdy, až sami budete potřebovat pomoci při práci ve veliké výšce. Nebojte se, nemusíte potřebné dělat sami, můžete bez obav využít služeb objednání i proškolených profesionálů, kteří vám snesou doslova modré z nebe.