I do venkovních prostor

Pokud to umožňuje charakter skladovaného zboží, můžete kapacitu skladu rozšířit o venkovní prostory. Konstrukce paletových regálů je navržena tak, aby odolala povětrnostním vlivům. Stačí je umístit na kvalitní betonovou podlahu a díky samonosné ocelové konstrukci umožní vysokou variabilitu. S přehledným uskladněním zboží získáte nejen maximální využití skladovacích prostor, ale především rychlý a snadný přístup k […]

Pokud to umožňuje charakter skladovaného zboží, můžete kapacitu skladu rozšířit o venkovní prostory. Konstrukce paletových regálů je navržena tak, aby odolala povětrnostním vlivům. Stačí je umístit na kvalitní betonovou podlahu a díky samonosné ocelové konstrukci umožní vysokou variabilitu. S přehledným uskladněním zboží získáte nejen maximální využití skladovacích prostor, ale především rychlý a snadný přístup k uskladněným položkám.

Skladování s přehledem

Takové je skladování v regálech. Ať už se rozhodnete pro policové, konzolové nebo paletové, získáte systém, který vyniká kvalitní konstrukcí a vysokou variabilitou. Systematické skladování zboží umožňuje vysokou efektivitu využití skladovacích prostor a snadný přehled o množství skladovaného zboží.