Jako ten líný Honza za pecí

Když koukáte na klasickou českou pohádku, také Vás napadá otázka, jaké to asi je, hovět si v duchnách pěkně v teplíčku vysoko nad ostatními členy domácnosti, kam na Vás nikdo nemůže? Popravdě pec si do svého obydlí může dovolit instalovat pouze málokdo. Jedná se totiž o prostorově poměrně náročný koncept zdroje tepla. Pro t z […]

Když koukáte na klasickou českou pohádku, také Vás napadá otázka, jaké to asi je, hovět si v duchnách pěkně v teplíčku vysoko nad ostatními členy domácnosti, kam na Vás nikdo nemůže? Popravdě pec si do svého obydlí může dovolit instalovat pouze málokdo. Jedná se totiž o prostorově poměrně náročný koncept zdroje tepla. Pro t z Vás, kdy by se chtěli podobnému zážitku co nejvíce přiblížit, však máme poměrně elegantní, a na prostor méně náročné, řešení v podobě krbových kamen.

S trochou více energie do života

Spíš než jako Líný Honza byste měli spíše usilovat o to, stát se pohádkovou babičkou či například dědem Vševědem. I tyto postavy lze v pohádkách často sledovat, jak u kamen vyhřívají své prochladlé a cestou utrmácené kosti. Stejně tak můžete V sami po dlouhém dni v práci vystavit své tělo hřejivé moci vycházející z našich produktů.