Jeho show musíte vidět i vy

Vypravte se na představení našeho kouzelníka. Co pro vás přichystal? Prozradit to nyní nemůžeme, nebyli byste pak překvapeni. Jeho program je určen pro velké, ale i malé diváky. Některé triky vás možná i naučí. Rád spolupracuje s publikem. Vtáhne vás do děje. Ani nebudete vědět jak a budete na pódiu. Musíte se pozorně dívat, abyste […]

Vypravte se na představení našeho kouzelníka. Co pro vás přichystal? Prozradit to nyní nemůžeme, nebyli byste pak překvapeni. Jeho program je určen pro velké, ale i malé diváky. Některé triky vás možná i naučí. Rád spolupracuje s publikem. Vtáhne vás do děje. Ani nebudete vědět jak a budete na pódiu. Musíte se pozorně dívat, abyste postřehli, jak své čáry vlastně dělá.

Den dětí bez něho by nebyl úplný

Plánujete již nyní oslavu dětského dne? V takovém případě byste měli vědět, že se rozhodně neobejde bez našeho kouzelníka. Všichni ho u vás určitě přivítají bouřlivým potleskem. Má již připravena všechna čísla. Něco z tajů čar vám možná i prozradí. Bude pak už jenom na vás, jak je zvládnete. Tak neváhejte a rozhodně nezapomeňte na jeho představení přijít.