Kdo to je?

Koho myslíte? Jo takhle. Prosím, seznamte se. Toto je seo konzultant. Myslíte si, že jde o nějakou legraci? To možná proto, že jste ta slova ještě nikdy neslyšeli. Ale vzhledem k tomu, že Vaše firemní webové stránky nepracují až tak dobře, jak by měly, stane se pro Vás tento odborný termín naprosto […]

Koho myslíte? Jo takhle. Prosím, seznamte se. Toto je seo konzultant. Myslíte si, že jde o nějakou legraci? To možná proto, že jste ta slova ještě nikdy neslyšeli. Ale vzhledem k tomu, že Vaše firemní webové stránky nepracují až tak dobře, jak by měly, stane se pro Vás tento odborný termín naprosto běžným slovem. A hlavně brzy pochopíte i správný význam tohoto slova! Nevěříte? Věřte!

Chcete vysvětlení?

Nejraději bychom nechali vysvětlení asi na něm, ale když jinak nedáte, pokusím se o vysvětlení já. Seo konzultant je člověk, který prověří Vaše webové stránky, poradí, dodá jim kvalitu, zajistí i kvalitní odkazy a tím pádem Vám zvýší zisky. Ale to je vysvětlení na velmi neprofesionální úrovni. Nejlepší bude, oslovíte-li ho sami. On Vám nejlépe vysvětlí, co je jeho doménou!