Když jaro zaťuká

K jaru patří láska a krásné dívky a ženy, které se pomalu začínají svlékat – to znamená, že odkládají své bundy a kabáty, čepice, rukavice a kulichy a začnou nám ukazovat svá krásná osuška, dlouhé štíhlé prsty a štíhlá zápěstí. Pokud někde vedle sebe takové krásné stvoření máte i vy, tak určitě nebudete váhat ani […]

K jaru patří láska a krásné dívky a ženy, které se pomalu začínají svlékat – to znamená, že odkládají své bundy a kabáty, čepice, rukavice a kulichy a začnou nám ukazovat svá krásná osuška, dlouhé štíhlé prsty a štíhlá zápěstí. Pokud někde vedle sebe takové krásné stvoření máte i vy, tak určitě nebudete váhat ani chviličku a oblečete ouška do krásných náušnic, na prsty navléknete několik prstýnků, zápěstí ozdobíte krásným náramkem nebo módními hodinkami. Zapomenout nesmíte samozřejmě ani na řetízek se vkusným přívěškem.

Na svátek nečekejte

No vážně jsem se nezbláznila, jen mám pro vás skvělou nabídku, která spočívá v objednávce naší bižuterie. Vše, co jsem popsala v prvním odstavečku, hravě pořídíte do pěti set korun. A pokud přidáte nějakou tu korunku nad pětistovku, budete mít dopravu až do domu zdarma. Navštivte naše webové stránky a vyberte si šperky, které budou charakterizovat vaši milou, ať už slečnu nebo paní, ať už přítelkyni nebo manželku. V žádném případě nečekejte na to, až budou mít tato křehká stvoření svátek či narozeniny. Překvapte je už tento týden!