Kvalita léty prověřená

Jistě znáte myšlenku, která říká, že bychom měli nejprve dobře znát svou vlastní zem, než se vydáme na toulky po cizích krajích. A přeneseme-li to do širší souvislosti, můžeme říci, že dokud neznáme země blízké té naší, proč cestovat na druhý konec světa? Uvažujeme-li o dovolené u moře, zvolte pohodovou zemi, zvolte zemi, kam jsme […]

Jistě znáte myšlenku, která říká, že bychom měli nejprve dobře znát svou vlastní zem, než se vydáme na toulky po cizích krajích. A přeneseme-li to do širší souvislosti, můžeme říci, že dokud neznáme země blízké té naší, proč cestovat na druhý konec světa? Uvažujeme-li o dovolené u moře, zvolte pohodovou zemi, zvolte zemi, kam jsme jezdili již jako děti, zvolte zemi, kde se domluvíte i česky, zvolte zemi snadno dostupnou i osobním automobilem, což je jistě výraznou preferitou zejména tehdy, cestujeme-li s dětmi či psy.

Ostrov Krk Vás nezklame

A právě takovou zemí, dalo by se říci, že zaslíbenou, je Chorvatsko. Stačí pouhých 7 hodin jízdy a jste na ostrově Krk, na místě, kde si přijdou na své jak ti, co milují sporty ve vodě i na souši, tak ti, co rádi poznávají a nasávají atmosféru starých měst a malých zapadlých uliček. Cestujete-li s cestovní agenturou ABC, vězte, že pohoda je zaručena. Ubytování tato tradiční cestovní agentura nabízí v apartmánech v Chorvatsku, za ještě příznivější cenu je možnost využití stanů či karavanů v autokempu.