Léto

Co všechno neodmyslitelně patří k létu? Je toho spousta, třeba slunce, opálení, odhalené nožky kolemjdoucích dívek, příjemně osvěžující koupání v bazénu či rybníku. Stejně tak i dnes jako v časech Vašeho dětství, je to čas relaxace. I když se ze dvou krásných volných měsíců smrštil do pár týdnů dovolené. Ať už je trávíte ležením, písčité […]

Co všechno neodmyslitelně patří k létu? Je toho spousta, třeba slunce, opálení, odhalené nožky kolemjdoucích dívek, příjemně osvěžující koupání v bazénu či rybníku. Stejně tak i dnes jako v časech Vašeho dětství, je to čas relaxace. I když se ze dvou krásných volných měsíců smrštil do pár týdnů dovolené. Ať už je trávíte ležením, písčité na pláži, koupáním v moři, či touláním se po českých luzích a hájích a přitom obdivujete architekturu staveb, které na Vás dýchají dávnou minulostí. Jen Vy sami víte, co je pro Vás nejlepší.

Mlsání do nepohody

Ale ať už budete kdekoliv, nezapomeňte na to, co k létu taktéž neodmyslitelně patří a to nazmrzlinu. Tato pochutina je kamarádkou do případně parné nepohody letních dnů, kdy to sluníčko se svým žárem začíná přehánět. Není nic lepšího, když se potřebujete osvěžit, nebo máte jen chuť na něco sladkého, co Vám dodá energii pokračovat dále.