Lettershop

Vlastníte-li obchodní společnost či zakládáte novou a máte již projekt jsme připraveni Vám usnadnit naplno rozjezd. Účinný lettershop je specialistou na oslovení a komunikaci potenciální klientely. S vyspělou propagační technologií Vám odvedeme precizní práci. Zajistíme Vám špičkové tiskové produkce Vaší nabídky produktů, počítačové zpracování dat a následnou správu Vaší nové databáze. Prostřednictvím lettershop je chráněná […]

Vlastníte-li obchodní společnost či zakládáte novou a máte již projekt jsme připraveni Vám usnadnit naplno rozjezd. Účinný lettershop je specialistou na oslovení a komunikaci potenciální klientely. S vyspělou propagační technologií Vám odvedeme precizní práci.

Zajistíme Vám špičkové tiskové produkce Vaší nabídky produktů, počítačové zpracování dat a následnou správu Vaší nové databáze. Prostřednictvím lettershop je chráněná osobnost klienta a korespondence s ním je individuální. Oslovujete jej Vy, je to Váš klient.

Ochrana databáze


Stejná ochrana databáze platí pro naše zákazníky, soukromé firmy, veřejné úřady. S takto profesionální korespondencí, kterou vytvoří lettershop zaujmete své klienty pro svou nabídku. Zakázku zpracujeme od návrhu po doručení v požadovaném množství.