Levné přenocování s možností vlastního vaření

Pokud se máte v plánu vydat do našeho hlavního města na nákupy ve slevách, jistě Vám nebude stačit jeden jediný den. V Praze je tolik obchodních center, kde Vás čekají úžasné výhodné kousky oblečení, bot či parfémů, že si na nákupy vyhraďte minimálně víkend. V ubytovně Praha přenocujete velice levně. Nabízíme Vám příjemně vybavené pokoje […]

Pokud se máte v plánu vydat do našeho hlavního města na nákupy ve slevách, jistě Vám nebude stačit jeden jediný den. V Praze je tolik obchodních center, kde Vás čekají úžasné výhodné kousky oblečení, bot či parfémů, že si na nákupy vyhraďte minimálně víkend. V ubytovně Praha přenocujete velice levně. Nabízíme Vám příjemně vybavené pokoje za bezkonkurenčně nízké ceny. Co jistě oceníte je kuchyňka, která se nachází v každém hostelu. Možnost vlastního vaření je skvělá věc, když nechcete utrácet za jídla v restauracích.

Pohostíme Vás celoročně

Na našich provozovnách se můžete ubytovat celoročně. Nejedná se pouze o sezónní pronájem pokojů. Vždy jsme tu pro Vás na recepci, kde Vám podáme jakékoliv informace či napravíme případný vzniklý problém. Naše hosty si hýčkáme.