Lidské potěšení

Umění potěšit člověka ovládá pouze pár jedinců. Umí vůbec lidé udělat radost někomu jinému? Blízkému člověku možná, ale je v nás pořád tolik solidarity, i s jinými lidmi, abychom si mohli říci, že umíme potěšit někoho, třeba cizího člověka? Tohle téma je hodně obsáhlé a také hodně zásadové. Každý člověk má jiné vlastnosti, a tak si říkám, […]

Umění potěšit člověka ovládá pouze pár jedinců. Umí vůbec lidé udělat radost někomu jinému? Blízkému člověku možná, ale je v nás pořád tolik solidarity, i s jinými lidmi, abychom si mohli říci, že umíme potěšit někoho, třeba cizího člověka? Tohle téma je hodně obsáhlé a také hodně zásadové. Každý člověk má jiné vlastnosti, a tak si říkám, jestli se z nich neztrácí ta jedna základní.

Vnitřní potěšení

A jak je to, v případě milostného potěšení? Teď zase trochu odbočíme od obecného tématu a zaměříme se pouze na to potěšení intimní. V tomto případě to má také každý jedinec trochu jinak. Mužům kolikrát, jak oni sami říkají, stačí ruka. Ale ženy jsou poměrně citlivější. Každá žena je ráda potěšena a samozřejmě že muži vědí jak na to, ale použili jste někdy i nějaké pomůcky? Myslíte si, že je to k ničemu? Vyzkoušejte třeba takové venušiny kuličky , určitě oba budete překvapeni a spokojeni.