Mějte neustálý přehled

Vadí Vám, že brigádnici neustále zaplňují Vaši poštovní schránku stohy nejrůznějších reklam? O to více, když na Vás zvoní, abyste jim kvůli vhození letáku otevřeli? Nezlobte se, oni Vám chtějí ušetřit rodinný rozpočet stejně jako my. Vhoďte do sběru třeba všechny, ale určitě vynechejte leták Albert! Jeho důkladným pročtením dokážete snížit Váš rozpočet na nákup […]

Vadí Vám, že brigádnici neustále zaplňují Vaši poštovní schránku stohy nejrůznějších reklam? O to více, když na Vás zvoní, abyste jim kvůli vhození letáku otevřeli? Nezlobte se, oni Vám chtějí ušetřit rodinný rozpočet stejně jako my. Vhoďte do sběru třeba všechny, ale určitě vynechejte leták Albert! Jeho důkladným pročtením dokážete snížit Váš rozpočet na nákup o několik stovek korun.

Zakládáme si na prodeji čerstvého masa

Patříte k těm lidem, kteří neradi kupují vakuově balené maso v supermarketech? V Albertu ale naleznete hovězí, vepřové i drůbež od kvalitních řezníků. Zaručíme se Vám garancí 100% kvality. Naši dodavatelé jsou prověření, proto se Vám u vybraných kusů zaručíme vrácením peněz, pokud se Vám bude maso zdát špatné.