Naše zboží je to nejlepší

Je kvalitní, hezké a moderní. Vyrábíme ho, jak nejlépe umíme. Potisk triček se dělá již mnoho let. Zkrášluje to oblečení. Máme mnoho vzorů, které střídáme, ale hlavně stále vymýšlíme nové vzory, aby byl velký výběr. Nové vzory pro nás vymýšlejí naši návrháři. Jde jim to opravdu skvěle. Mají tolik nových motivů, že je sotva stíháme […]

Je kvalitní, hezké a moderní. Vyrábíme ho, jak nejlépe umíme. Potisk triček se dělá již mnoho let. Zkrášluje to oblečení. Máme mnoho vzorů, které střídáme, ale hlavně stále vymýšlíme nové vzory, aby byl velký výběr. Nové vzory pro nás vymýšlejí naši návrháři. Jde jim to opravdu skvěle. Mají tolik nových motivů, že je sotva stíháme dávat do výroby.

Výroba nám jde dobře

Potištěná trička i jiné oblečení nosí ráda každá generace. Nejraději ho mají děti a mládež. V jednobarevném oblečení moc chodit nechtějí, zdá se jim fádní, nudné, o ony mají rádi změnu. Snažíme se jim vyhovět, a proto děláme potištěná trika i jiné oblečení, jako třeba mikiny. Je to i pro naše zaměstnance lepší, dělat stále něco nového a nedělat stále stejné věci.