Obchodování binárních opcí v češtině

http://opcebinarni.com/stitky/meta-trader-indikatory/  
Chcete obchodovat binární opce, ale neovládáte angličtinu či jiný světový jazyk? Není problém, u binárních opcí si vystačíte i s češtinou. Stačí pouze vědět, na koho se obrátit.
Většina brokerů nabízí své služby pouze v angličtině, případně němčině, francouzštině či ruštině. Pokud ani jeden z těchto jazyků neovládáte, určitě oceníte služby, jenž zprostředkuje broker TopOption, nebo etx capital. Ten nabízí platformu i servis v češtině a bez problémů si tak vystačíte s naším mateřským jazykem. Navíc i podmínky pro obchodování binárních opcí nejsou vůbec špatné.
TopOption nabízí i mobilní verzi s verzí pro tablety. Profit je až 85 procent a především ta čeština. Výhodou jsou i bonusy, ale pro jejich získání je nutné vložit 500 amerických dolarů a to je poměrně hodně. Založit účet ale můžete již se 100 dolary a na jednu opci lze dát jen 5 dolarů. Na začátek to rozhodně není špatné. Pokud si chcete binární opce vyzkoušet a vyžadujete češtinu, TopOption lze doporučit, mezi brokery se rozhodně řadí mezi ty lepší.
Obchodovat bez znalosti cizího jazyka je možné, ale připravujete se i o zajímavé zprávy ze světa a omezovat se musíte na technickou analýzu. Do budoucna by tak cizí jazyk nebyl špatný. Na druhou stranu s translatorem v prohlížeči a s TopOption lze zvládnout vše potřebné.