Objednejte si naše jedinečné služby

Koupili jste dům, který budete v současné době opravovat? Než se pustíte do větších zásahů, nechte pečlivě zkontrolovat průchodnost a stáří Vašeho potrubí. Je možné, že po letech používání budete potřebovat výměnu nebo pomoc s čištěním odpadu. Obraťte se na nás, my Vám vše rádi opravíme či zprůchodníme. Naše služby jsou vždy kvalitní, proto si […]


Koupili jste dům, který budete v současné době opravovat? Než se pustíte do větších zásahů, nechte pečlivě zkontrolovat průchodnost a stáří Vašeho potrubí. Je možné, že po letech používání budete potřebovat výměnu nebo pomoc s čištěním odpadu. Obraťte se na nás, my Vám vše rádi opravíme či zprůchodníme. Naše služby jsou vždy kvalitní, proto si nás neváhejte objednat.

Poradíme si s každým ucpáním

Naši instalatéři jsou odborníci, kteří jsou vyučení v oboru a mají v něm mnohaletou praxi. Poradíme si s každým ucpaným potrubím i v těch nejzazších částech. Používáme mechanické postupy pomocí spirály nebo vodního paprsku. To je bezpečné a rychlé. Kdybyste se do oprav pustili sami, mohli byste trubky nenávratně poškodit.