Objevte dosud neobjevené

Na exotickou dovolenou lidé často cestují do vzdálených zemí. Málokdo ví, že i Chorvatsko schovává před okem běžného turisty neobjevené poklady. Zprostředkujeme vám ubytování pro vaši Chorvatsko dovolená a vy se budete moci rozhodnout, zda budete chtít spojit příjemné lenošení u moře s prozkoumáváním pobřeží a ostrovů, dozvědět se něco o historii, fauně i flóře. […]

Na exotickou dovolenou lidé často cestují do vzdálených zemí. Málokdo ví, že i Chorvatsko schovává před okem běžného turisty neobjevené poklady. Zprostředkujeme vám ubytování pro vaši Chorvatsko dovolená a vy se budete moci rozhodnout, zda budete chtít spojit příjemné lenošení u moře s prozkoumáváním pobřeží a ostrovů, dozvědět se něco o historii, fauně i flóře. Na svou dovolenou můžete totiž přibalit kolo, které je velmi úsporným dopravním prostředkem. Jezdí totiž výhradně na váš tuk – a to je přece báječné.

Objednávejte ještě dnes

Dopřejte si naším prostřednictvím atypickou dovolenou, na které vám každý den pobytu přinese nové zážitky a krásná místa. Přírodní scenérie, útesy a nádherné azurové moře – to však zažijete nejen jako cyklista, ale i jako tradiční dovolenkář v Chorvatsku.