Památky na dosah ruky

Nesmíme zapomenout na zříceninu hradu Kunžvart, která je absolutně přístupná bez jakýchkoli problémů. Mrtvý luh, rašeliniště nad soutokem Teplé a studené Vltavy je také velice zajímavé. Toulat se můžete po Medvědí stezce, která skýtá spoustu přírodních atrakcí, jako jsou Medvědí kámen, Jelení jezírko, skalní útvary z žuly ve tvarech hřibu, jeskyní, skal, pyramid nebo kostek. […]

Nesmíme zapomenout na zříceninu hradu Kunžvart, která je absolutně přístupná bez jakýchkoli problémů. Mrtvý luh, rašeliniště nad soutokem Teplé a studené Vltavy je také velice zajímavé. Toulat se můžete po Medvědí stezce, která skýtá spoustu přírodních atrakcí, jako jsou Medvědí kámen, Jelení jezírko, skalní útvary z žuly ve tvarech hřibu, jeskyní, skal, pyramid nebo kostek. Budete žasnout. Hotel na Šumavě Vám bude dobře sloužit jako místo k přespání i občerstvení!

Pobytové balíčky přijdou vhod

Pobytové balíčky pro Vás připravil hotel na Šumavě, abyste se mohli lépe a pohodlněji rozhodovat z tepla svých domovů. Konečný výběr je na Vás a my Vám můžeme jen všechny nabízené možnosti vřele doporučit! Není nad to přímo vědět, co jste si zaplatili a na co tím pádem máte nárok. Tato forma usnadní celý průběh rekreace, se kterou pak budete zcela určitě spokojeni.