Protein Vám umožní zvládnout i hodně náročný trénink

Závody se blíží a Vy se rozhodně nešetříte. Nutně potřebujete udržet tělo i v tomto náročném období ve skvělé kondici. Proto nezapomínáte na bílkoviny, které urychlují regeneraci a podpoří i růst svalové hmoty, které není u vrcholového sportovce nikdy dost. Posilování je Váš život. Tomuto koníčku se věnujete již několik let a je to na Vás […]

Závody se blíží a Vy se rozhodně nešetříte. Nutně potřebujete udržet tělo i v tomto náročném období ve skvělé kondici. Proto nezapomínáte na bílkoviny, které urychlují regeneraci a podpoří i růst svalové hmoty, které není u vrcholového sportovce nikdy dost. Posilování je Váš život. Tomuto koníčku se věnujete již několik let a je to na Vás vidět. Za Váš úspěch může píle, vytrvalost a pozitivní vliv mají samozřejmě i kvalitní přípravky, které pravidelně užíváte.

Cvičení v posilovně Vás nebude bolet

Náročný trénink se podepsal na Vašem zdraví. Regenerace je skoro nulová a Vy jste neustále zraněný. Kvalitní protein by se Vám hodil. Úplně jste na tyto zázračné nápoje zapomněl. To je obrovská škoda. Bílkoviny a vitamíny Vás velmi brzy dostanou opět do skvělé kondice. Pokud navíc budete dodržovat vhodný jídelníček a nebudete zapomínat ani na potřebný odpočinek, tak budete na závodech neporazitelný. Zvládnete zvedat i opravdu extrémně vysoké váhy, protože si budete věřit. Na stupních vítězů budete opravdu hodně často.