Rada do života

Chceš vědět, jak sbalit holku ve škole? Není to tak snadné. Chce to mít promyšlený plán. Obzvlášť pokud se jedná o nejhezčí dívku ze třídy. O takové je většinou velký zájem a ony tak mají velké sebevědomí a jen tak si někoho nepřipustí k tělu. Jak to udělat, aby si to byl ty? Drž […]

Chceš vědět, jak sbalit holku ve škole? Není to tak snadné. Chce to mít promyšlený plán. Obzvlášť pokud se jedná o nejhezčí dívku ze třídy. O takové je většinou velký zájem a ony tak mají velké sebevědomí a jen tak si někoho nepřipustí k tělu. Jak to udělat, aby si to byl ty? Drž se několika klíčových rad a přesně dodržuj stanovenou taktiku. Mysli na to, že tvá kořist uvažuje jinak než ty a ty se musíš držet těchto triků. Jinak si totiž nahraný a to určitě nechceš!

Překroč svůj strach

Věř tomu nebo ne, ale často to bývá tak, že jediné, co leží mezi tvým neúspěchem a úspěchem, je strach. A u balení holek to platí dvojnásob. Tahle protivná emoce je totiž prokletí velké části lidí. Musíš se ho zbavit a získat jistotu. Jak? Třeba tím, že si necháš poradit od někoho, kdo ho už dříve porazil!