Razítka

I u nás můžete pořídit razítka s možností nastavení údajů a textu podle vlastní potřeby. Můžete si u nás vybírat výrobky z mnoha produktových řad. Také je variantou razítko s již zhotoveným textem, a to je k odběru okamžitě. Na výběr je z různých často používaných textů. Propisovací tužky obsahující razítka jsou praktickým vynálezem. Můžete […]

I u nás můžete pořídit razítka s možností nastavení údajů a textu podle vlastní potřeby. Můžete si u nás vybírat výrobky z mnoha produktových řad. Také je variantou razítko s již zhotoveným textem, a to je k odběru okamžitě. Na výběr je z různých často používaných textů.
Propisovací tužky obsahující razítka jsou praktickým vynálezem. Můžete je nosit stále u sebe, a razítko máte vždy při ruce. Tělo této tužky je zhotoveno z kvalitního plastu, nebo z hliníku. Její mechanické části jsou z kovu. Je zaručeno dlouhodobé používání bez poruch. Samobarvící polštářek je snadno vyměnitelný.

Reliéfní typ razítek

Speciální reliéfní razítka zajistí nezaměnitelnost, jedinečnost a estetičnost dokumentů. Výroba probíhá pomocí laserové technologie, jako i u ostatních našich výrobků.