Rekonstrukce bytového jádra je definitivní rozloučení s umakartem

Paneláková koupelna je široko daleko něco naprosto ojedinělého. Smontovaná buňka z umakartu se jen tak někde nevidí. Zato panelová sídliště jsou jich plná. I když v posledních letech jejich počet klesá a to úměrně tomu, jak se tohoto dědictví doby minulé lidé zbavují. Tato rádoby koupelna současným nárokům na hygienické zázemí vyhovět nedokáže. Nedokázala to […]

Paneláková koupelna je široko daleko něco naprosto ojedinělého. Smontovaná buňka z umakartu se jen tak někde nevidí. Zato panelová sídliště jsou jich plná. I když v posledních letech jejich počet klesá a to úměrně tomu, jak se tohoto dědictví doby minulé lidé zbavují. Tato rádoby koupelna současným nárokům na hygienické zázemí vyhovět nedokáže. Nedokázala to asi nikdy. Vyhovovala totiž jen rychlému tempu výstavby. Moderní doba má nejen jiné nároky ale tak jiné možnosti. A tak je mnohem snazší nechat tuto rádoby koupelnu předělat velmi razantním způsobem. Bude se nejprve bourat a pak stavět. A výsledek bude stát za to.

Moderní koupelna za týden

Bydlet v paneláku nemusí nutně znamenat bydlet špatně. Vzhledem k tomu, že tyto městské čtvrti se výrazně proměnily a domy prošly důkladnou modernizací, tak jde o bydlení, se kterým můžete být spokojeni. Domy mají atraktivní vzhled a jsou v dobrém technickém stavu a stalo se z nich skutečně bezpečné zázemí. Pokud přidáte k těmto proměnám ještě tu svoji, tak budete mít o komfort a spokojenost postaráno. Záleží jen na vás, jak ke své soukromé modernizaci přistoupíte. Můžete to vzít z jedné vody na čisto a nenechat na kameni kámen. Můžete jít cestou postupných kroků a začít třeba koupelnou. Rekonstrukce bytového jádra se zkušenou firmou není žádné riskantní dobrodružství ale do posledního detailu promyšlená a důkladně naplánovaná akce.