S vlastní koupelnou

Problém řady levných hostelů je ve vybavení pokojů a ve sdílených koupelnách . Dnes už jsme si zvykli na vyšší standard. S ubytovnou Praha však nemusíte mít obavy. V nabídce jsou i pokoje s vlastním sociálním zařízením a dokonce i prostorné apartmány s kuchyňským koutem. Prohlédněte si fotogalerii. Jistě vás zaujme vybavení pokojů, dobrá dostupnost do centra i cena […]

Problém řady levných hostelů je ve vybavení pokojů a ve sdílených koupelnách . Dnes už jsme si zvykli na vyšší standard. S ubytovnou Praha však nemusíte mít obavy. V nabídce jsou i pokoje s vlastním sociálním zařízením a dokonce i prostorné apartmány s kuchyňským koutem. Prohlédněte si fotogalerii. Jistě vás zaujme vybavení pokojů, dobrá dostupnost do centra i cena poskytovaných služeb. Už jste si vybrali termín pobytu?

Jen na otočku

Pokud se plánujete zdržet v našem hlavním městě třeba jen jednu noc, nemusíte se obávat, že nenajdete levný nocleh. Nebude však v nabídce žádného z hotelů. Jejich ceny jsou pro turistu s batůžkem velmi nepříznivé. V ubytovně Praha se však budou těšit na vaši návštěvu. A za ušetřený peníz můžete vyrazit třeba do divadla.