Šťáva, která pomáhá

Díky bezovému sirupu http://www.teaway.cz/p/24273/sebastea-apple-pie-plech-100g si můžete dopřát pití, které nejen chutná, ale také je zdravější, než některé šťávy, které jsou k dostání na prodejních pultech obchodů. Vyráběný je z bezových květů, které se dál zpracovávají a celkově pak vzniká produkt, který je ryze přírodní a bez přídavku umělých dochucovadel a konzervantů. S jeho konzumací můžete pomoci […]

Díky bezovému sirupu http://www.teaway.cz/p/24273/sebastea-apple-pie-plech-100g si můžete dopřát pití, které nejen chutná, ale také je zdravější, než některé šťávy, které jsou k dostání na prodejních pultech obchodů. Vyráběný je z bezových květů, které se dál zpracovávají a celkově pak vzniká produkt, který je ryze přírodní a bez přídavku umělých dochucovadel a konzervantů. S jeho konzumací můžete pomoci tělu se očistit a zregenerovat tak, abyste se cítili lépe.

Skutečně je to možné

Již naše babičky věděly, jaké léčivé síly celý keř má a v rámci léčitelství se zpracovávají takřka všechny jeho části. Listy se přikládaly na rány, z květů se dělala šťáva nebo řízky, které se klasicky konzumovaly. I v dnešní době se mnoho lidí navrací k dávným kořenům, protože je dokázáno, že výsledky se dostavují a tímto způsobem lze udělat něco pro sebe a své zdraví.