Výrobky Schneider quadro mají styl

Modelové řady vypínačů a zásuvek světoznámého výrobce domovní elektroinstalace jsou přehlídkou zajímavého designu. Této francouzské firmě se podařilo změnit pohled na toto praktické vybavení. Firma vsadila na nevšední design, aniž by se to negativně projevilo na kvalitě a funkčnosti. Ten, kdo chce mít barevně sladěné a esteticky vyvážené prostředí, má možnost vybrat si takové provedení, […]

Modelové řady vypínačů a zásuvek světoznámého výrobce domovní elektroinstalace jsou přehlídkou zajímavého designu. Této francouzské firmě se podařilo změnit pohled na toto praktické vybavení. Firma vsadila na nevšední design, aniž by se to negativně projevilo na kvalitě a funkčnosti. Ten, kdo chce mít barevně sladěné a esteticky vyvážené prostředí, má možnost vybrat si takové provedení, které bude celkovému pojetí interiéru dokonale vyhovovat. Ani milovníci jednoduchých tvarů a umírněné barevnosti nepřijdou zkrátka.

Zajímavé bytové doplňky

Online nabídka moderní domovní elektroinstalace je určená každému, kdo chce víc než praktické vybavení. Světoznámá francouzská firma se zaměřila na design a udělala tak z obyčejných vypínačů a zásuvek nevšední bytové doplňky. Díky tomu je možné zvolit si takové provedení, které si bude se stylem interiéru rozumět. Nabídku tvoří jednotlivé modelové řady, které přinášejí různý design, barevnost i materiál. Schneider quadro je modelová řada, která vyniká čitými liniemi, jednoduchými tvary a decentní barevností. Luxusní minimalistický design potěší každého, kdo má cit pro detail.