Wellness Šumava- nezapomenutelný zážitek

Welness Šumavaje skvělou volbou, pokus si chcete odpočinout v krásném prostředí s příjemným personálem. Naši hosté se vždy dočkají prvotřídního servisu a skvělých relaxačních procedur, které provádí náš tým fyzioterapeutů. Welness Šumavavám nabízí mnoho způsobů relaxace. Můžete si odpočinout v hotelové sauně nebo vířivce, případně si můžete některou z šesti nabízených masáží. Pokud máte ztuhlé tělo, […]

Welness Šumavaje skvělou volbou, pokus si chcete odpočinout v krásném prostředí s příjemným personálem. Naši hosté se vždy dočkají prvotřídního servisu a skvělých relaxačních procedur, které provádí náš tým fyzioterapeutů.
Welness Šumavavám nabízí mnoho způsobů relaxace. Můžete si odpočinout v hotelové sauně nebo vířivce, případně si můžete některou z šesti nabízených masáží. Pokud máte ztuhlé tělo, vyzkoušejte třeba masáž lávovými kameny. Potřebujete zpevnit pokožku? Pro vás je vhodná čokoládová masáž. Budete se u nás cítit jako v bavlnce. Dalším skvělým způsobem, jak si odpočinout, je výlet do některých z krásných míst Šumavy. V okolí našeho hotelu je mnoho míst vyhledávanými turisty. Můžete s sebou vzít i děti, o ty bude postaráno dětskou pedagožkou.

Zabaví se celá rodina

Bazén nebo sauna určitě zabaví i malé děti. Odpočine si u nás maminka i s tatínkem. Budete se domů vracet spokojenější.Welness Šumava je skvělým místem pro odpočinek, ať již s dětmi, nebo bez nich.