Z lásky k domácím mazlíčkům

Páníček a domácí mazlíček je jako rodiče a děti. Obnáší to láskyplnou péči, zodpovědnost, poskytnutí domova a pozornost. Každý svého miláčka miluje a snaží se mu dopřát tu nejlepší péči. Naši mazlíčci milují procházky, a proto je načase vylepšit tento pobyt na čerstvém vzduchu. Večerní venčení za tmy sice může být dobrodružství, ale žádný […]

Páníček a domácí mazlíček je jako rodiče a děti. Obnáší to láskyplnou péči, zodpovědnost, poskytnutí domova a pozornost. Každý svého miláčka miluje a snaží se mu dopřát tu nejlepší péči. Naši mazlíčci milují procházky, a proto je načase vylepšit tento pobyt na čerstvém vzduchu. Večerní venčení za tmy sice může být dobrodružství, ale žádný páníček by si nepřál ztrátu svého mazlíčka. Proto pro vás máme řešení situace.

Buď a, nebo

Je jen na vás jakou možnost zvolíte. Máte-li svého čtyřnohého přítele naučeného a poslušného, je pro vás přítěží vodítko. Stále za ním utíkat, napomínat ho a vymotávat mu tlapky. S tím může být konec, jestliže zvolíte druhou možnost. Tím jsousvíticí obojky pro pejsky, které vám umožní venčení bez vodítka i ve tmě. Tak neváhejte a udělejte dobrou věc pro sebe i své mazlíčky.