Zánětlivý proces hemoroidů v žádném případě nepodceňte!

Pokud často pociťujete falešné nutkání na stolici a samotné vyprazdňování vám působí bolest, jedná se pravděpodobně po zánětlivý proces hemeroidů. Uzlíky – hemeroidy – jsou napjaté, oteklé, červené a velmi bolestivé. I když se někdy zánětlivý proces může ukončit sám, většinou se po určité době znovu objeví. Pokud budete tento stav i nadále podceňovat, může […]

Pokud často pociťujete falešné nutkání na stolici a samotné vyprazdňování vám působí bolest, jedná se pravděpodobně po zánětlivý proces hemeroidů. Uzlíky – hemeroidy – jsou napjaté, oteklé, červené a velmi bolestivé. I když se někdy zánětlivý proces může ukončit sám, většinou se po určité době znovu objeví. Pokud budete tento stav i nadále podceňovat, může dojít k tvorbě abscesu, který je vyplněn hnisem a krví a může být předstupněm k vytvoření anální píštěle či vředů. V žádném případě však nemusíte situaci nechat dojít tak daleko, když je zde pro vás ProctoClinic v Praze nebo Brně, které vám jednak zdarma poradí a jednak vás velmi rády přijmou do péče.

Navštivte naše lékaře již při prvních obtížích

Spoustu dostupných informací můžete nalézt na našich internetových stránkách, které vám rovněž pomohou zorientovat se v dané problematice. Naši odborní lékaři odstraňují hemeroidy nechirurgickými, naprosto šetrnými metodami. Chcete-li však těchto bezbolestných metod využít, je třeba neotálet a přijít včas, abyste se vyhnuli případné operaci.