Zimní dovolená na horách

Pronajmout si chatu a chalupu v zimě je báječná věc. Je tam opravdu nádherně. Pozorovat zimní zasněžené hory, přírodu je krásné. Na hory se ale hlavně jezdí kvůli lyžování a sáňkování. V nížinách moc sněhu nebývá, tak tohle je jediná možnost, jak si sněhu pořádně užít. Využít můžete nejen lyžování, ale i běžecké trasy jsou […]


Pronajmout si chatu a chalupu v zimě je báječná věc. Je tam opravdu nádherně. Pozorovat zimní zasněžené hory, přírodu je krásné. Na hory se ale hlavně jezdí kvůli lyžování a sáňkování. V nížinách moc sněhu nebývá, tak tohle je jediná možnost, jak si sněhu pořádně užít. Využít můžete nejen lyžování, ale i běžecké trasy jsou upraveny, tak můžete vyrazit i na běžky.

Užijete si zimních sportů

Děti si užijí při sáňkování a na pekáčích. Ty trochu větší můžete dát do lyžařské školky, kde je naučí báječně lyžovat a pak je můžete brát na sjezdovky sebou. Užívání si sněhu ocení hlavně děti. Stavějí sněhuláky, tunely za sněhu, iglú a podobně. Prostě je stále co podnikat. Zimních radovánek je tolik, že je pořád zábava. Tak hurá na hory.